Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Padlólapot szeretnék venni....

Padlólapot szeretnék venni. Nappaliba, konyhába, előtérbe. Másodosztályú minőségű,4-es kopásállóságú gres lapot találtam nagyon jó árban. Meg merjem venni? Félek, hogy nem bírja a strapát. Mivel ms osztályú nem fog lepattogni a felső rétege?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden miatt lehet másodosztájú, a minták hiányossága miatt, esetleg attól hogy homorú a csempe, vagy hogy belső feszültségek maradtak benne, és törik mint a nyavaja.


Én nem vennék járólapot ilyet, ilyen helyre.(max melléképületbe, wc-be stb)

csempét simán , de a járólap azért kap terhelést.

Ha kiszámolod a lerakás költségeit, a ragasztót, a munkadíjat az úgy már nem olyan nagy spórolás.nem kockáztatnék.

2010. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mi is ilyesmit vettünk, és nagyon beszívtuk vele...szerinte ne vedd meg, mert bazisok pénz, és munka, és nekünk pl. 1 év után már csomó helyen felpattogzott, pedig vigyáztunk rá, pár év után meg elkezdett vhogy kopni, és úgy nézett ki, mintha már 100 éve lett volna lerakva...

Ezt nem olyan egyszerű javítani, szerintem, ne tökölj vele...

2010. aug. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gres lapot konyhába és előszobába felejtsd el, mert foltos lesz...konyhában bármi rácsöpög, az ott is marad, mert egyből beissza magát a pórusokba...előtérben meg ugye sáros cipő...ilyen helyekre csak mázas járólap való...obiban meg a társaiban van elég tűrhető potom áron néha...de vatera/teszvesz ill. a nemsitt meg társai oldalakon is akad
2010. aug. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!