Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Makita vagy Milwaukee sarokcsi...

Makita vagy Milwaukee sarokcsiszoló a jobb?

Figyelt kérdés
220-asba gondolkodom.
2021. febr. 6. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Egyformán jók. Mindkettőt ajánlom.
2021. febr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vegyed akármelyiket, jók.
2021. febr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Makitára szavazok.
2021. febr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Melyik a jobb csabai vagy a gyulai kolbász...
2021. febr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem Milwaukee akkus gepparkom van. Viszont halozatibol nem Milwaukeet vennek, ar/ertekben nem jo. Nincs meg bennuk az a "plusz" mint az akkusban, amiert erdemes lenne megvenni. Inkabb a Makitat valasztanam.
2021. febr. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A Milwaukee-t többen istenítik, hogy milyen jó, profi gépek - hát nem tudom! A minőségét passzolom, de a Makita nagyon jó, speckók alapján meg nem látok semmi olyan tudást, ami miatt a Milwaukee-k megérnék a plusz pénzt, pedig iszonyú drágák!

Én csak egy 125-öst tervezek venni, és leírás alapján az összes ismert márka közül pont egy Makita viszi a prímet, legalábbis nekem egyértelműnek tűnik!

2021. febr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
#6 Specifikacio ide vagy oda, azert szeretik az akkus Milwaukeet mert massziv es eros. A Makita teljesitmenyben a 40V-os rendszerrel tudta hozni 2020-tol azt, amit a Milwaukee mar 15 eve tud a 18V akkukkal. 18V-os rendszerben maradva, Makitabol mindig egyel nagyobbat kell venni ugyan abbol a gepbol, hogy eroben ott legyen mint a Milwaukee, vagy a Dewalt. Ha igy nezed, a Makita joval dragabb. Az akkuk teljesitmeny/meret aranya pedig egy vicc. Milwaukeenak egy komoly baja van amiert tarkonvagnam a mernokeit, az akku illesztese a furokalapacsokra es utvefurokra. Mar elkezdtek kijavitani, de volt 5-6 ev amig botranyosan bagatel hibaval gyartottak gepet.
2021. febr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok. Mondjuk akkus fúró-csavarozó szettből meg pont DeWalt-ot néztem! :D
2021. febr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Dewalt is teljesen jó, nagyon bitang.

Milwaukeenál elírtam, nem az ütvefúróknál probléma az illesztés, hanem a ütvecsavarozóknál. Még egy ami a Milwaukee mellett szól, hogy a termékpalettában egyik gyártó sem tudja megközelíteni. Szó szerint minden van (kivéve kávéfőző, az a Makitának + pont), most pedig hogy bejöttek a 3,6kW-os akkus power packok, tényleg korlátlanul felhasználható (lesz, egyelőre 230V-os verzió tudtommal nincs).

Én kicsit féltem anno a Dewalttól és a Milwaukeetól, mert az összeszerelési minőségük elmarad a többitől. Ami a legjobban össze van rakva az a Metabo, csak azoknál megbízhatósági problémák szoktak lenni. De említhetjük még a Hiltit és a Feint is (Festoolt egyáltalán nem ismerem), csak azok árban más dimenzióban vannak. A Makita megbízhatóságban top, de gyenge és túl nagy-nehéz. A Milwaukee és a Dewalt úgymond arany közép út az ár, megbízhatóság és erő hármasban.

2021. febr. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!