Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Elektromos tűzőgépről szeretné...

Elektromos tűzőgépről szeretnék a használóktól véleményeket kérni?

Figyelt kérdés

Újra kellene már csinálnom egy nagy csomó szúnyogháló T két háznál is.

Szeretnék egy elektromos tűzőgépet,ami a kis szögeket is lövi. Van hagyományos kézim,de csak a bajom van vele. A másik,hogy pl. A keretre körben takaró léceket szoktam felszerelni,ezt jó volna gépiesíteni.

Olyanok tapasztalatát szeretném kérni,akinek van otthon, használ barkácsolás rá NEM ipari kategóriás gépet.


2021. febr. 8. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy ilyen van:


[link]


Én is szúnyoghálóhoz vettem. több éve megvan eddig bajom nem volt vele.

Nem ipari, de ház körül megteszi.

2021. febr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Konkrét kérdéseim:

Szoktad használni a szögbelövő funkciót? Mennyire vagy megelégedve vele? Tudsz hozzá venni szegeket? Lehet kapni?

2021. febr. 8. 18:36
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen szoktam. De csak a vékony puha fenyő leceket viszi.

nálam a keret 3.0cm * 2.2cm lécből van. Azt még simán vitte a lapolàsnál (de ragasztottam is).

Lehet vinné a lambériat is a falcnál, de nem próbáltam.

Az a "baja" hogy nincs olyan "csőre", mint a kárpitos tűzőnek. Így csak "sík" felületen tudsz biztosat lőni (nem fér oda a kis helyekhwz).

De a kategóriában az összes ilyen.

Lehet kapni hozzá szeget.

Amúgy erős (állítható), de a levegős nagyokat nem közelíti meg.

Alumínium hálót tettem fel és vissza kellett venni az utoerot mert "levágta" a hálót a kapocs.

2021. febr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!