Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Rejtély! Mi okozhat ilyen...

Rejtély! Mi okozhat ilyen apró sérüléseket az ablaküvegen? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]


Mielőtt mindenki rávágná, hogy flex, heggesztés, stb, nem az miatt van. A képen látható ablak 3 hónapja került be vadi új, és nem volt rajta sérülés. A belső oldalán azonban megjelentek ezek a fekete, 1-2 mm-es foltok. Nem lehet őket eltávolítani, olyan mintha valami szikra beleégette volna, de se nem flexeltem se nem heggesztettem a lakásban soha. Ami még furcsább, hogy egy másik ablakon is találhatóak ugyanilyen sérülések szintén belül, bár az már így jött a lakással együtt, úgyhogy gondoltam az előző tulaj tette tönkre. Viszont ez az üveg új, előttem rakták be, semmi baja nem volt. Totálisan értetlenül állok a dolgok előtt.


2021. febr. 9. 13:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez teljesen olyan,mint a légyszar.
2021. febr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Jobban megnéztem kinagyítva.

Mintha bogarak lennének.

2021. febr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez tutira nem légy szar, azok apró egymáshoz hasolnó pontok. Ez inkább valami démon, ami a túlvilágból jön és erre az ablakot használja átjárónak, azon mászik be hozzátok és a tüzes entitása megperzseli az üveget. Vegyél egy bakkecskét és kösd az ablak alá aztán hallgasd éjjelente ahogy bőg. Jobb tippem nincs :)
2021. febr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Úgy lett berakva!
2023. júl. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Egyik megoldás sem nyert, azóta már külföldi oldalakról kiderítettem mi ez. Valóban flexelés / szikra okozta sérülések, viszont annyi csavar van a dologban, hogy eleinte még teljesen láthatatlan, majd 1-2 hét után kezdenek el befeketedni. Ennek az az oka, hogy a beleolvadt apró fémpor elkezd idővel korrodálódni, így befeketedik. Hiába látszólag hibátlanul jön ki a gyárból, sajnos lehet hogy beszerelés után derül ki a dolog.
2023. aug. 15. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!