Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Vakolhatós redőnytok szerlőlem...

Vakolhatós redőnytok szerlőlemezét hogyan kell levenni?

Figyelt kérdés

Még mielőtt bárki megkritizálna, hogy minek akarom megszerelni, ha még ennyit sem tudok megcsinálni, közlöm, hogy nem rossz a redőny. Csak meg akarom nézni, hogy milyen magas a tok, mert a homlokzatra fúrni akarok valamit, és nem akarom megfúrni, viszont nem sok a hely, tehát pontosan meg kellene mérnem.

Szóval az alján két oldalt van egy-egy önmetszős csavar. Azokat kicsavarom, és akkor el is kezd "lógni" a szerelőlemez, de az istennek, sem tudom kivenni a helyéből. Mi a praktikája?


2021. febr. 20. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ki kell fordítani.
2021. febr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na ezt nem tudom, hogy mit jelent!!!

Ahogy a csavar elengedi, az eleje (redőnyhöz eső része) lelóg. Azt hiába húzom lefelé, megfeszül. Kicsit próbáltam megfeszíteni, de nem merem, nehogy eldeformáljam a lemezt. A hátsó részét (redőnytől távolabbi részt), ahol illeszkedik a tokhoz, próbáltam emelni, de semmi.

Mit is jelent ez a kifordítani?

2021. febr. 20. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!