Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » VALAKIII!!!Mit csináljak ha...

VALAKIII!!!Mit csináljak ha fent akadt a redőnyöm?Műanyag redőnyről van szó

Figyelt kérdés
Fent akadt a redőnyöm és nem tudom, hogy mit csináljak, teljesen pánikba estem!Szerelőt meg nem szeretnék hívni ha megtudnám én is csinálni valahogy.Nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni!

2021. márc. 1. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Ablak kinyit, redőny leceket kell meg igazítani. Sanszos hogy oldal irányban van elmozdulva 1.
2021. márc. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom,mennyire lesz érthető amit írok,de amivel le és felengeded,magad felé irányítva próbáld le fel húzogatni.

Egy próbát megér.

2021. márc. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Pánikba ezért nem kell esni. Minden redőny életében előfordul :) Felmászhatsz egy létrára (csak ne ess ki) vagy valami hosszú partvisnyéllel is megpróbálhatod megemelgetni. Ha nagyon nem megy, mert nem ott akadt be, hanem mondjuk a gurtni valahol elfoszlott vagy megtekeredett, vagy a dobba beszorult valami piszok, ahhoz én inkább szerelőt hívnék.
2021. márc. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Lehet hogy egesz egy szeruen csak meg kell huzni lefele, termeszetesen ugy, hogy kozben a redonyzsinoron engedsz picit. Muanyag redonynel ha teljesen felhuzod elofordul hogy font marad mert feltekert allapotban nincs suly ami huzza lefele.
2021. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!