Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyik MIG hegesztőt érdemes...

Melyik MIG hegesztőt érdemes venni az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egz gépet itthoni kissebb munkákra. Legtöbbször kb 1-1,5mm anyagvastagsággal dolgoznék. Az alábbiak közül melyik lenne a legjobb?


Display4top Professional Mig 130 Welder Gasless:



[link]



Sealey MIGHTYMIG100 Professional No-Gas Mig Welder, 100A, 230V, 3kw:



[link]



MIG Welder Flux Core Wire Welding Machine 200Amp 220V:



[link]



Tammible MIG 130 Welder Welding Machine 230V:



[link]



Autojack MIG130 MIG Master 130 Portable:



[link]



Display4top Professional Mig 100 Welder Gasless 230V:



[link]



130A MIG Welder Gas and Gasless Welding Machine Flux Core Wire Automatic Feed No Gas:



[link]



2021. márc. 30. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne játékot vegyél légyszi
2021. márc. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyen gepeket erdemes venni? Tudnal ajanlani parat?
2021. márc. 30. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért nem a magyarországi kínálatból válogatsz? Ezek mind olyan fajta hegesztők amiket a Lidl meg az Aldi is árul időnként, sima trafós, max 1 kilós huzallal, és védőgázt sem tud. Apám vett hasonlót mint az utolsó és valami katasztrófa. Kintről rájön a posta és garanciád sincs. Nekem Iweld Gorilla 185-ös van, és szerintem itthoni barkácsolásra szuper.


[link]

2021. márc. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok Magzarorszagrol rendelni, mert Angliaban elek. Itt a felhozatal fortelmes es 1 olyan gepet sem talalok amit otthon jokent emlegetnek. Ezert dobtam ezt a listat. Esetleg ha tudsz keresni amazon.co.uk-n MIG gepet ami gazmentes az sokat segitene.
2021. márc. 30. 16:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos csekéjke angol tudásom bírtokában a keresgélést inkább rá bízom, viszont mindenképpen olyant keress, ami inverteres, és tudsz rá palackot is kötni. Hatalmas a különbség a porbeles és a védőgázas hegesztés közt. Én is úgy voltam vele, hogy jó lesz nekem a porbeles és megvettem az 5 kilós huzalt az Iweld-hez, aztán durván fröcsög, meg úgy füstöl, hogy folyamatosan kell törölgetni a pajzsot. Pár perc alatt vágni lehetett a füstöt a garázsban. Ráadásul a porbeles huzal több mint 3x olyan drága volt mint a sima. Védőgázzal meg mintha teljesen új gépe lenne az embernek, nem fröcsög, alig van füstje, és a hegesztés hangja is teljesen más. Nem azt mondom, hogy akkor mindenképpen palackkal használd, de ha már veszel, akkor legyen meg ez a lehetőség is.
2021. márc. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!