Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ennyire még nem szívtam...

Ennyire még nem szívtam víztisztítóval mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Minden szűrőházat nemtudtam venni kivéve az átlátszót,meg sem lehet mozdítani,lehet ilyenkor valamit csinálni? Már egy műanyag fogó eltört.

Ro-102 egyébként a típus

[link]



2021. máj. 8. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tedd bele meleg vízbe hagyd átmelegedni aztán próbáld meg szétcsavarni.

A hőtágulástól remélhetőleg szétcsavarható lesz.

2021. máj. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valaki fogjon rá a felső részre,Te meg fogj egy nagyobb darab csiszoló vásznat(NE papírt)-azzal fogd körbe,és úgy próbáld meg letekerni.
2021. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nem jött össze a dolog,mondhatni kuka az egész közben elgondolkodtam új víztisztító de aztán nézegettem boltokat és úgy látom nem minden ugyan ilyen víztisztítónak van összeöntve a fedél rész amibe be kell tekerni a tartályokat csak ennek az RO 102-A-nek.

Szóval lehet építek egy szűrőház részt mert a legtöbb vagy csővel van gyárilag összekötve vagy ilyen cső közökkel.

[link]


[link]


Szóval 3 ilyen szűrőházat kéne vennem ezeket összekötnöm a csővel ami a másik linken van és ez csak 12EFt kb és máris működik újra a rendszerem.

2021. máj. 9. 21:32
 4/8 A kérdező kommentje:

2/


Mindent megpróbáltunk de úgy sem jött össze.

2021. máj. 9. 21:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Én épp nemrég raktam be szűrőket a házi vízmű után(fúrt kutunk van).

Az Aktív áruházban vettem nagyon jó áron(duplát),végignéztem pár helye(szivattyúcentrum,barkácsboltok,Szatmári,stb,de az egyik legolcsóbb volt.És a betétek is.

Guglizd ki a vebjüket...

2021. máj. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi megnézem,mondjuk a betéteket jó áron szerzem :)
2021. máj. 9. 21:53
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja látom ez ilyen főcsőre szerelhető szűrő,na nekem nem pont ilyen kell de ez se lehet rossz.
2021. máj. 9. 21:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen..25-s kpe-re.
2021. máj. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!