Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Einhell akkus szerszámokat...

Einhell akkus szerszámokat használ valaki?

Figyelt kérdés
Mennyi bírják? Kinek mi a tapasztalata?

2021. jún. 4. 06:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 12 voltos fúró/csavarozóm, nagyon szeretem. Lehet vagy 4-5 éves.
2021. jún. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Én csalódtam a márkában.

Egy körfűrészem van tőlük, aminek pár évesen elkezdtek ragadni a műanyag részei. Undorító hozzányúlni.

2021. jún. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az Einhell egy jó és megbízható barkácsmárka volt a 80-as években,amikor még Németországban gyártották és szerelték össze a szerszámgépeiket. Tudom ezt onnan, hogy a 90-es évek elején, amikor még nagyon gyerek voltam, nagybácsi hozott kintről egy 150 wattos asztali köszörűt, használtan. Ez a köszörű nem a polcon porosodott, hanem szinte majdnem napi használatban volt. Tavaly szedtem szét mert nagyon hangos volt már. SKF csapágyak voltak benne, nulla lógással, csak a zsír már kiszáradt belőlük. Az egy éve belerakott Timken csapágyak már morognak. A mostani Einhell akkus fúró-csavarozók szerintem nem rosszak otthoni barkács célokra, nekem tetszik az új dizájn. De ha választanom kellene akkor inkább a kicsivel drágább Bosch GSB 18V-50.
2021. nov. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 3 éve használok akkus EINHELL-eket, a 3 Ah alatti akkuk felejtősek, a többi jobban ajánlott. Nincs vele gondom. Érdekes a körfúrészeiket mindenki szidja, azok lehet nem olyan jók, de a többi cuccuk szerintem vállalható.
2022. márc. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!