Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Otthoni felhasználásra melyike...

Otthoni felhasználásra melyikek azok a szerszámmárkák, amik jó minőség azért, és ár-érték aránya jó?

Figyelt kérdés
Nem akarok drága szerszámot, de azért legyen valami minősége... Pl. imbusz készlet, csavarkulcsok, fogók, stb.

2021. jún. 10. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ellenvéleményezni, de heti 1-2 órát használva jók a Lidl

Parkside szerszámai. Rossz nyelvbek szerin B+D.

Nekem van 30 éves 2 sebességes, ford.szabályzós bivalyerős BlackandDecker, mai napig jó, igaz nem könnyűsúlyú..

2021. jún. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A parkside aksis csavarozót és aksis fúrokalapácsot használok.

Van makita is maktec is de ezek inkább a nagyobb fúróim.

A jobb csavarozómat meg itthon használom mert sajnálom lelakni.

Szóval a parkside márkát én is ajánlom mert bírják ha pedig elromlik akkor veszek egy másikat mert már kitermelte bőven az árát.

2021. jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Parkside-t ajánlanám én is, vagy az Aldis Workzone.
2021. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Átlagos karbantartási munkákra jó a Workzone vagy Parkside. Vagy amit a barkács áruházban barkács név alatt megkapsz.

Ezek alkalmi használatra megfelelőek.

2021. jún. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Extool, Einhell is teljesen jók azokra a pár órás munkákra.
2021. jún. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hogy ne csak elektromos gépekre kapj ajánlást. Imbusz készlet, fogó és valamint egyéb kézi szerszámból én ajánlom a Format Plus márkát. Nagyon jó minőségű acél, de azért közel sem Gedore árban megy. Jó lehet még a Kraftmann is pl. villáskulcsból, ez a BGS barkács kategóriája, szintén emberi áron vásárolható, nem nyúlik, jó minőség. Üthető csavarhúzó készletből a Tactix engem pozitívan meglepett, kínai bóvli márka, de az üthető csavarhúzói tapasztalataim szerint szívósabbak mint a Wera hasonló termékei, ami közel tripla áron van. Dugókulcs készletből érdemes megfontolni a KS-Tools készleteket, 40 eft körüli áron tudsz venni egy teljes 1/2- 3/8- 1/4 colos készletet, amiben minden van. Szintén jó minőség, emberi áron.

Amit véleményem szerint kerülj mert nyúlik, törik, deformálódik: Stanley és Extol barkács kategória. Ennek a két gyártónak is van profi minősége, csak az már árban ugyan ott van mint az előbb említettek, sőt talán drágább.

2021. jún. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
#1 Az a B&D amit 30 éve vettél még egy kifejezetten jó minőségű szerszámgép volt. Az amit ma veszel, a barkács kategóriát alulról súrolja. Akkor már inkább Parkside vagy Workzone. :)
2021. jún. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az ismert nagy márkák mögött azért minőség is van, nem véletlenül annyira elterjedtek! Komplett szerszámkészletből (amiben szinte minden van) én például Hitachi-t néztem + még külön egy Extol csillag-villáskulcs készletet is!
2021. jún. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Semmi köze a mai B&D-nek az egykori gépeihez. Megvették a kínaiak, olcsó alsó polcos áruházi márka lett belőle.
2021. jún. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a mai black&decker az egyik leghitványabb cucc a hazai piacon.

A zöld Bosch meg majdnem annyiba kerül mint egy rendes gép, csak épp barkácsból is alsó kategória minőség... Extol,Einhell,Parkside,Workzone harmadáron hoznak jobb minőseget.

2021. jún. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!