Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Gázkonvektor burkolatát csak...

Gázkonvektor burkolatát csak hőálló festékkel festhető, és beégetéssel?

Figyelt kérdés

Szeretném piros színűre festeni a régi FÉG gázkonvektort. Az erre a célra való festékekből csak fehér, krém, barna és fekete van (bár talán az sem).

Nézegettem olyan vállalkozókat, akik foglalkoznak hőálló festékkel de 20-45 ezer forint közötti árakat találtam.

Semmi baja egyébként a burkolatnak, csak teljes átalakítást csináltam, és piros (nagyon piros) a fal, fekete a bútor. Az eredeti krém szín helyett lenne poénos összefesteni, de maximum 5000 forintokat ér meg nekem.

Spay van kevesebbért is, csak nem hőálló.


2021. júl. 16. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Tönkrevágot. At a burkolat zománcozott, ráégetett. Ha megy a konvektor, nagyon forró lesz a burkolata, így biztos, hogy a normál festék leég, elszineződik a hőtöl. És sokáig büdös is lesz miatta
2021. júl. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, elengedem a dolgot.
2021. júl. 16. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!