Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Leeresztő szelep nélküli sima...

Leeresztő szelep nélküli sima mosdó csaptelepet YouTube videó alapján én is ki tudok cserélni, ha van csőkulcsom?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, szoktam javítani dolgokat, szekrény falhoz rögzítése, zárjavítás, fúrás, ilyesmi. Már meg van véve a csaptelep, de a mester már hónapok óta tologatja az időpontot, meg a pénzt is sajnálom, mert volt több váratlan kiadásom. Csőkulcsom viszont van. A víz a lakáson belül elzárható.

2021. júl. 18. 17:12
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
9 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg nem lesz gond , és meg tudod csinálni. Viszont arra készülj fel, hogy valószínűleg új flexicsöveket is venned kell hozzá, mert amit adnak a dobozban, az nekem mindig rövid volt. A régot meg nemigazán jó visszatenni, márcsak a tömítése miatt sem, ami szinte biztos, hogy a bontás után folyatni fog.
2021. júl. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem is új csövet, de toldót lehet hogy kell hozzá venni (olcsóbb venni egy 30 centis toldót mint egy 50-70cm-es flexi csövet).

Az igazság az, hogy ehhez nem is nagyon kell csőkulcs. Sima villáskulccsal is megoldható, macerásabb részeken igényelhet dugóskulcsot esetleg.

2021. júl. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!