Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ennek a terménydarálónak a...

Ennek a terménydarálónak a késeit hogyan tudom megforgatni? Anya merre lazul? Illetve kell,e lehuzató hozzá? Köszönöm.

Figyelt kérdés
2021. aug. 11. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennek??
2021. aug. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Simán..

Egyik irányba.

És nem kell hozzá !

2021. aug. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így tudod megforgatni. Ebbe az irányba pedig lelazul az anya. Lehuzató pedig ....
2021. aug. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos...én megtippelem,ha már nem írod meg!


FvIII -> "rendes",jobbmenetes,egyenes retesz van az "agy",és a tengely között. két db. ácskapoccsal szoktam leszedni,DE!!! a fej mögötti részen vékony a lemez,valamit teszek az ácskapocs alá. fejet 6db átmenő csavar fogja össsze. Ha szétszeded,és a csillagok kis vékony tengelye nagyon el van kopva,3,5~4k egy komplett fej,ha még jók a stiftek,adja magát,hogy hogy kell megforgatni.

KD160 -> ez is jobbos anya,viszont lehúzó nélkül nem állnék neki! Bár nekem mindenféle "lendkerék lehúzóm" van,most meg nem mondom,melyik is jó hozzá. Mz,pannónia,simson,babetta,kerékpár hajtókarhoz,stb.

úgy emlékszem,jó hosszú csavar kell hozzá,a lehúzóban lévő nem elég,úgy rémlik.

Ha lejött,a tartó stiftek végében lévő stift~drótok kiszedésével szétjön az egész.

szigorúan ülve,kisasztalon,nagy türelemmel érdemes nekiállni.

Összerakáskor én stift gyanánt 50-s,vagy 60-s szögből vágtam darabokat,azokat görbítettem bele...

2021. aug. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!