Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van olyan átfolyós vízmelegítő...

Van olyan átfolyós vízmelegítő zuhany, amit a kemping mobil zuhanyzóhoz lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon jó lenne ha létezne olyan átfolyós vízmelegítő zuhany, amit az összecsomagolhatós mobil kemping zuhanyzóhoz lehetne rögzíteni, az átfolyós vízmelegítő zuhanyt.


Nem is részletezném nyiltan, hogy mért lenne nekem erre szükségem.



#át folyós vízmelegítő zuhany kemping zuhanyzóhoz
2021. szept. 24. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy 2L/perc átfolyós vízmelegítőhöz 15A hálózati áram kell, ezt nehezen fogod megoldani kempingkörülmények között és azzal lezuhanyozni se nagyon lehet. A 3 literes változatokhoz már 25A is kell.
2021. szept. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Foleg, hogy marha biztonsagos lenne ha bedugnad a furdoben egy barmilyen konnektorba.
2021. szept. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elektromosban biztos nem létezik, de amúgy sem találnál olyan hálózatot a kempingben, akksi meg főleg nem bírná. Nekem egy 3,5 kw-os átfolyós van itthon, az kézmosáshoz jó, fürdéshez kevés lenne. Max valami gázos (PB palckról vagy hasonlóról üzemeltethető) vízmelegítőt tudnék elképzelni hogy életképes legyen az ötlet, de nem tudok róla hogy ez gyáriban létezne mobil, kemping kivitelben.
2021. szept. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem érdekelne a átfolyós vízmelegítő zuhany, az összecsukhatós mobil zuhanyzómra csatlakoztatva: ha szépen haza költözne a testvérem jelenlegi párja vidékre a szüleihez. Mert sajnos tavaly nyáron a testvéremhez költözött és félig hozzám is költözött. Mivel én a mellék épületben lakom, ami még szerencse számomra, hogy nincs összeépítve a főépülettel.


Viszont tavaly Október végén kitalálta, hogy őt zavarja a hétköznapi délelőtt 8:00 óra előtti zuhanyzásom a mellék épületi lakhelyemnél, mert a főépület garázsában található vízszivattyú hangja ami felhalaszik a magas földszinti hálószobájukba.


Érdekes amikor tavaly nyáron a testvéremhez és félig hozzám költözött akkor nem zavarta őt ez, pedig akkor is vízszivattyúból kaptam a vízet.

Viszont tavaly Novembertől egészen idén nyár elejéig vezetékes vízről kaptam a vízet én is. Viszont a testvérem jelenlegi párja és a testvérem hallani sem akarnak a mobil és modern vízszivattyú külső hangszigeteléséről, amit könnyen el lehet kézzel távolítani a vízszivattyúról.


Idén nyáron pedig lábbal punpálhatós össze csomagolhatós zuhanyzóval zuhanyoztam amikor dolgozni készülődtem, viszont sajnos most már a védett munkahelyemen vagyok kénytelen zuhanyozni és hajat mosni, mert a mobil zuhanyzás már nem alkalmas ősztől-tavaszig. Mert az előre feltöltött meleg víz sajnos kihűl a tartályon belül, hiába tekeretem be törülközővel nem sokat ért sajnos.



Kirakni meg nem rakhatom ki még hatósági személy segítségével sem a testvérem jelenlegi párját, mert nem a saját nevemen van az ingatlan hanem az egyik szülőm nevén van az ingatlan nem akarom a szülőmet meg nevezni mert a végén lebuknék. Az érintett szülőmet akinek a nevén van az ingatlan ahhol a testvéremmel és a párjával lakom, ő külön lakik a 2. férjével másik településen. És egyáltalán nem érdekli ebben a sorsom, de még a másik vér szerinti szülőmet sem a sorsom.


Így marad a jelenlegi védett munkahelyemnél lévő zuhanyzásom és hajmosás nekem, mert a hajam sajnos gyorsabban zsírosodik. És a reménykedésem maradt meg abban a hitben, hogy 5 éven belül haza költözön a testvérem jelenlegi párja a szüleihez és helyette olyan új párja lesz a testvéremnek akinek lesz annyi esze, hogy ellátja külső hangszigeteléssel a vízszivattyút.


Olcsóbb albérletbe meg 5-6 év múlva sem fogok tudni beköltözni, mert annyi jövedelmem sajnos nem lesz soha nekem: pedig nagyon szívesen elköltöznék 6 év múlva a testvéremtől és a jelenlegi párjától, mert 6 év múlva szeretnék munkahelyet váltani és a nyílt munkaerő piaci munkahelyemen belül, meg nem zuhanyozhatok és nem moshatók sajnos ott hajat.


Így csak 3 féle választásom van:


1. választásom: haza költözik a szüleihez a testvérem jelenlegi párja 5-6 éven belül és lesz helyette egy normális párja, aki figyelembe veszi az érdekeimet. És akkor tudnék munkahelyet váltani 6 év múlva.


2. választásom: 6 éven belül az egyetlen élő anyagilag jó modú de zsugi nagyszülőm természetes úton meghal, és meg örökölnék az egyik lakását és pénzének egyik részét. Akkor eltudnék költözni a munkahely váltásom előtt 2 hónappal.

2021. szept. 25. 10:21
 5/5 A kérdező kommentje:

3. választásom: anyagilag jó modú empatikus és tolleráns párkapcsolatom lenne, mert akkor a páromhoz költöznék de ezt nem kockáztatnám mert ha netán szét menne a kapcsolat köztünk, akkor kénytelen lennék vissza költözni a testvéremhez és a jelenlegi párjához mert nem lenne máshol esélyem laknom.

Viszont vissza költözni nem szeretnék hozzájuk.

2021. szept. 25. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!