Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen lánc vezető jó kínai...

Milyen lánc vezető jó kínai lánc fűrészhez?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kissé el vagyok veszve a lánc vezetők és lánc méretek terén. Van egy kínai fűrészem. Tavaly már összevágtam vele 5 méter fát. De úgy látom, a vezetőt és a láncot dobhatom ki. Nem valami minőséges. Jelenleg 0.325 1.5 mm 72 szemes lánc van. Ha veszek pl egy Oregon vezetőt és láncot ugyanilyen paraméterekkel, az rá fog menni a noname márkás fűrészre? Gondolok arra, hogy passzolni fog e ott ahol a két csavar fogja és ahová a lánc feszítő megy. Tehát azok a lyukak az új vezetőt is ugyanolyanott és ugyanolyanok lesznek mint a mostanin?

#láncfűrész #Oregon #Lanc vezető
2021. okt. 2. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Van a környéketeken ilyesmi bolt vagy szerviz? Mert akkor kapd le, vidd be a boltba és tedd le a pultra, hogy ilyet kérsz. Én így csináltam legutóbb, amikor ilyesmi gondom volt.
2021. okt. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó lehet rá, de vidd be az üzletbe mert többféle láncosztás létezik!
2021. okt. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szintén bevittem a boltba a használtat és egyből találtak hozzá Oregon-t és láncot is. Most Stihl van rajta, ezek is jók rá és sokkal jobbak szerintem mint az Oregon.
2021. okt. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha minden stimmel akkor is csak az olajozó furatok helyzetében lehet különbség. Ezt érdemes figyelni vásárláskor mert fontos. Egyébként a kínai gépek bármelyike, a noname gagyi Shtil nevű copy is kompatibilis a nagy márkák lapjaival, láncaival.
2021. nov. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!