Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Barkácsgépek akkumulátorai...

Barkácsgépek akkumulátorai kizárólag a saját típusukhoz jó vagy létezik átjárás?

Figyelt kérdés

Mostanában mindenhol az akkus barkácsgépek mennek, egy akkuról több cucc is üzemeltethető. Az a kérdésem, hogy létezik-e valamilyen szabvány az akkuk között vagy a Parkside gép csak Parkside akkuval, Bosch gép csak Bosch akkuval, Ryobi gép csak Ryobi akkuval stb megy?

Van pár Parkside cuccom, amik jók és szeretem, de szezonálisak, tehát ha hirtelen kell valami, akkor kénytelen leszek mást venni.

Tudom, ne vásároljak a Lidlben, hanem állandó készletű shopban, de ami már van, azt azért használnám, illetve a környéken van ez-az :)


2021. okt. 11. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Átjárás nemigen van, vigyáznak ők arra, hogy csak tőlük vehessél a cuccodhoz akksit. Mint régebben a telefontöltők.
2021. okt. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sejtettem. Mondjuk kétélű a dolog, mert ha valakinek van egy felszerelt Bosch gépparkja, de mondjuk venne egy Ryobi tudomisén rezgőcsiszolót, akkor a Ryobi a lehetőséget is kizárja, hogy beférjen az illető műhelyébe.

De persze, értem a csíziót.


Akkor még gondolkozom, hogy miből építsem fel a gépparkot.

2021. okt. 11. 11:48
 3/10 qkker1 ***** válasza:
100%
Parksidehoz csinálnak mindenféle adaptert más gyártók gépeihez, vannak csoportok a facén, ott nézelődj.
2021. okt. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 qkker1 ***** válasza:
55%
Egyébként a Parkside adja a leghosszabb garanciát a gépeire /5 év a Performance szériára/.
2021. okt. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Parkside-al csak az a bajom, hogy szezonális. Mi van, ha akarok most venni egy excenter csiszolót? Vagy egy bontókalapácsot? Vagy egy magasnyomású mosót? Ha lenne egy fix webshopja, ahol mondjuk az akciós ár + 15%-ért adnák, nem sokat gondolkoznék
2021. okt. 11. 12:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Kínába vannak ilyen akku adapterek, néhány géphez, ott nézz szét( aliex). De ha megpakolják elektronikával mégjobban, akkor ez is felejtős lesz.
2021. okt. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 qkker1 ***** válasza:
Nyertél, van.
2021. okt. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 qkker1 ***** válasza:
2021. okt. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 qkker1 ***** válasza:
Németországi webshopból is tudsz rendelni.
2021. okt. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8-as: egy picit nagyobb dologra gondoltam, itt neccesnek érzem a garanciát pl :)
2021. okt. 11. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!