Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Gedore vagy Beta márkájú...

Gedore vagy Beta márkájú szerszámokat használtok szívesebben ipari munkákhoz?

Figyelt kérdés

2021. okt. 31. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Béta
2021. okt. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább Beta, de azért más nagyobb márkákban is nézelődnék! A Gedore nem hinném, hogy annyira jó minőségű lenne, viszont mégis eléggé túl van árazva!
2021. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Huhh!! Rámentem a Béta oldalára, akcióban 6-os bitkészlet 10 ezer, kapcsolószekrényhez keresztkulcs 10 ezer. Ha valami túl van árazva, akkor az a Béta. Nekem egy C25 Béta kocsim van felszerelve, plusz vettem hozzá annak idején egy halom szerszámot kiegészítésképpen. Kb 25 éve használom, de az még eredeti talján volt, amit látok az oldalukon, annak a fele sárgára festett kínai. A gedore annak idején a csóringerek szerszáma volt, de azért lehetett vele dolgozni, a villáskulcsaik kifejezetten jónak mondhatóak voltak. Persze ez is egy 25 éves történet, lehet azóta ők is elkutyultak.
2021. nov. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokan el vannak szállva a Betától, jók, nem törnek könnyen, kivéve a csavarhúzót az törékeny. Villáskulcs nem törik de keskeny a felfekvő felülete, könnyen sarkal. Nekem beváltak: Facom, Wera, Wiha, King tony, Würth.
2021. nov. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!