Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol lehet terepszínű fújós...

Hol lehet terepszínű fújós festékeket venni? Kb mennyibe kerül? Ha nem tetszik a minta, lehet rá fújni egy újabb réteg festéket?

Figyelt kérdés
Digitális terepszínűre szeretnék festeni egy airsoft fegyvert, ami műanyag/fém. youtube-on van róla jó videó, hogy kell csinálni.
2010. szept. 4. 10:37
 1/5 anonim válasza:

Miért szerinted ha a fújós festékkel le fújsz valamit az mintás lesz? És mért ne lehetne ráfesteni?

Ha a libafos zöldre gondolsz akkor 1500-2000 Ft.

XDXDXDXD

2010. szept. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Lehet kapni foltos terepszínű festéket a teszkóban, ott van ahol csíkos meg a kockás festék.


és ne is foglalkozz azokkal akik itt viccelődnek normális válaszok helyett.

2010. szept. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

akkor a gypsek kedvéért:

azért írtam többesszámban, mert csak több színből lehet terepszínt csinálni

konkrétan ilyenre gondoltam: http://www.youtube.com/watch?v=FcMtAsQu2Jw

van még olyan a gyakorikérdéseken, aki normálisan tud válaszolni, vagy mindenki csak poénkodni jár ide??

2010. szept. 5. 11:58
 4/5 anonim ***** válasza:
nagyon pofátlan lennék ha megkérdem hol szoktál airsoftozni és melyik csapatban? :)
2010. szept. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem vagy pofátlan. egyelőre csak pár ismerősömmel szoktam néha játszani, nem vok semmilyen csapatban
2010. szept. 7. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!