Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy ilyen fémvágó körfűrész...

Egy ilyen fémvágó körfűrész esetén, mennyit bír egy ilyen körfűrészlap?

Figyelt kérdés
[link]
2021. nov. 13. 10:37
 1/1 anonim ***** válasza:
A lap élének keménységétől függ. Ha jó minőségű, jó a vídia bevonat rajta, akkor sokat. Nekem hasonló gépem van, csak abba kisebb a lap. Zártszelvény darabolásra használtam, rendszerint 40x40x2-eshez. Kb. 150 vágást bírt ki. A lapot külön vettem hozzá, már nem emlékszem a gyártójára, de nem a legdrágább volt. Utána rendeltem egy lapot Kínából, Ali-n keresztül. Hát azt kár volt. 1 vágást bírt. Egyet. Utána csak járt egyhelyben a lap, ha meg nagyon belenyomtam a gépet, akkor belefulladt. Itt valószínűleg a lap élének keménysége hasonló volt, mint a vágandó anyag (esetemben sima acél). Szóval ha jó minőségűt veszel, és nem ipari felhasználásra kell, akkor szerintem egy jó darabig bírni fogja. De közel sem lesz örökéletű.
2021. nov. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!