Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » 1000 l -es szüretelőkád...

1000 l -es szüretelőkád fürdődézsának?

Figyelt kérdés
Tavaly nagyon meguntam ezeket a hülye puha oldalfalú szirsz.r medencéket. Néha szembejön velem hirdetésként 1000 l -es műanyag szüretelőkád (134 cm átmérő, 94 cm magas). Vajon alkalmas lehet fürdődézsaként 1 személyre? Lemértem, elvileg elférek benne kényelmesen, de én itt inkább a tartóságára lennék kíváncsi. A klórt bírná? A festéket tuti leszedné róla, de az nem érdekel. Vízforgatásra meg az szélére függeszthető medenceszkimmer?

2021. dec. 7. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy időben buliból ebben fürödtek a gyerekek..marhára élvezték. Felnőtt is bátran fürödhet ilyenben, sőt..


Amit láttál, azon van-e alul csap? Ha igen, akkor a vízleeresztés pipa, ha nincs akkor bizony fúrni kell.


Az ötlet kiváló.


A jutubon, illetve a TikTokon számtalan megoldást találsz.

2021. dec. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én sajnos akárhogy keresek nem találok. Angolul is próbáltam. Milyen kifejezésekkel találhatnék rájuk?

Illetve a kémiai részére is kíváncsi lennék, nem 1-2 évre szeretném venni, vajon bírja-e a klórt, kombi tablettát?

Csap nincs, de nem egy nagy valami rakni rá

2021. dec. 7. 09:53
 3/4 mindentudó99 ***** válasza:
A lényeg hogy az alja valami puhára feküdjön fel vagy hom9kba ültesd. Sérülékeny a műanyag sajnos. Tapasztalat.
2021. dec. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lépésálló EPS a terv.
2021. dec. 7. 15:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!