Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol lehet felfúrható zuhanyfüg...

Hol lehet felfúrható zuhanyfüggönytartó rudat venni, ami beállítható a kívánt hosszra? Mindenhol csak fúrás nélkülit találok, abban meg nem bízom meg.

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék felszerelni, ami masszívan, erősen tart, és nem fog leesni, ha valaki véletlenül belekapaszkodik.

2022. jan. 10. 00:36
 1/3 qkker1 ***** válasza:
0%
Pillanatragasztóval a falhoz ragasztod a két végét, de akkor sem bír el egy embert, gyenge az anyaga, eltörök.
2022. jan. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Nyugodtan megbízhatsz benne, ha nem a gyerekeid hintáját akarod ráakasztani simán bírja a zuhanyfüggönyt. Mondom ezt úgy, hogy abszolút szkeptikus voltam én is ebben a témában, mígnem az ideiglenesnek szánt rugós zuhanyfüggönytartó ród meg nem győzött teljes mértékben. Beállítottam a hosszt, befeszítettem, azóta sincs gond vele semmi. Úgyhogy ajánlom próbáld ki mielőtt végtelen időt és pénzt pazarolsz egy felfúrható mutatványra.
2022. jan. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na rendeltem egy fúrást nem igénylőt. Nagyon remélem, hogy jó lesz.
2022. jan. 13. 04:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!