Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Használt esztergagép mennyit...

Használt esztergagép mennyit érhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, több éve használtan vásárolt esztergagépünket eladnánk, mennyit érhet? (Három fázis, átnézetve, szép állapot.) Köszönöm a korrekt hozzászólásokat!

[link]



2022. jan. 20. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
200 ezertől felfelé.
2022. jan. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Hát ez nem sokat😅 50 ezer körül
2022. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Valentino BROssi ***** válasza:
100%
Ilyen régi szíjas gépekkel méretpontos alkatrészeket nem lehet gyártani, a hobbisták meg nem fognak egy 80 kilós asztalért elmenni.
2022. jan. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! esetleg tudnátok javasaltokat adni, hogy hol keressem, milyen csoportban stb. a típusát?
2022. jan. 20. 17:36
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Ez hasonló a tiédhez:


[link]

2022. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5/5 nagyon köszi!
2022. jan. 20. 20:47
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Ez a gép munkára már ésszerűen nem használható.

Pótalkatrészt és tartozékokat (amik ráadásul hiányoznak is) sehol nem lehet kapni hozzá. Az egész gép szerkezete elavult, még csak gépi előtolás sincs rajta, a laposszíjas hajtásról nem is beszélve.

A képekről nem lászik mennyire kopott de valószínűleg megette már a kenyere javát. (Az jó dolog hogy "szép állapot" meg "átnézve", de itt most maximum tized miliméteres nagyságrendű kopásokról beszélünk, amik már használhatatlanná minősíthetik a gépet)

Aki ezt megveszi az nem esztergagépként hanem régiségként tekint rá. Szép volt jó volt de eljárt felette az idő. Ma már nincs létjogosultsága ezeknek a gépeknek.

Én 80-100 ezernél nem mondanék többet. Persze, tudom hogy sokan ennél jóval többért árulják, de nézd meg meddig lesz fenn a hirdetés...

A 250 meg egyenesen vicc, 300-400-ért már E1N-t lehet kapni, az pedig fényévekkel jobb ipari gép.

2022. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Még az 50 is sok érte :D
2022. jan. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:O Én ilyesmit adtam el pár éve asztal és villanymotor nélkül 15e-ért. Tudom, hogy olcsón adtam, de nem kenyérre kellett az ára és amúgy sem használta, csak útban volt.
2022. jan. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!