Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Felszereltek egy új csapot,...

Felszereltek egy új csapot, több mint 180 fokot kell fordítani fogóját mire víz jön belőle, mi lehet vele?

Figyelt kérdés
2022. febr. 5. 23:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gyenge a víznyomás?
2022. febr. 6. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Még nincs szétcseszve benne a tömítés.
2022. febr. 6. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Még új.
2022. febr. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Rövidebb a betét.

Sokféle betét van.

[link]

2022. febr. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
És igen, illett volna a szerelőnek megbeszélnie veled, milyet szeretnél, ha már másmilyet tett bele, mint volt.
2022. febr. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Új csapot szereltek fel, nem javították; azt írta. Ez meg ilyen. Nem tudom ezen mit kell problémázni.
2022. febr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem kell tökig beszorítani,csak addig amíg a víz elzáródik,azonnal megszűnik ez a probléma .Még beléd van idegződve a régi megszorítása .
2022. febr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A régi helyére szerelték fel az újat, ugyan olyan. A meleg víz fogója normálisan működik, megnyitom, jön a víz. A hideg víz fogóját, ha nyitni kezdem nem jön semmi, ha már 180 fokot elfordítom gyengén kezd jönni a víz, ha még jobban elforgatom akkor jön úgy normálisan, mint ahogy a meleg egyből nyitáskor. Ez így nincs rendjén, nem? Mi lehet a baja?

Azért kérdezek itt először, mert ahányszor szerelőt hívtam mindig átvertek.

2022. febr. 6. 16:06
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 Van benne egy puha tömítés, amit még nem eröltettél szét, vár pár hetet, és ugyanolyan vacak lesz mit a régi ha így megtéped.
2022. febr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Már egy hónapja felszerelték azóta ilyen.

Valamit rosszul fogalmaztam meg? Miből gondoljátok, hogy erőltetem a csap fogóját? Óvatosan nyitom és zárom. Ahogy fent írom a melegből azonnal jön a víz nyitáskor, ami helyes. A gond az, hogy a hidegnél mikor megnyitom több mint fél fordulatot tekerem és nem jön semmi, csak utána ha tovább tekerem akkor kezd jönni a víz.

2022. febr. 6. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!