Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Dugulhat a WC a rendszeresen...

Dugulhat a WC a rendszeresen (napi 1-2) beledobott papírtörlőktől?

Figyelt kérdés
2022. febr. 10. 15:03
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem csak provokál a kérdező. WCbe WC papírt dobunk csak,semmi egyebet. Se papírtörlőt,se wc papír gurigát,se nedves törlőt,se betétet,semmit. Ha bármi egyebet dobunk bele fennáll a dugulás veszélye,aminek az elhárítása nem olcsó.Nő vagyok,de tudom,hogy ecettel nem oldom meg/fel a dugulást.
2022. febr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Hatalmas provokáció, komolyan...


Egy ideje már csinálom ezt, de csak most kezdett dugulni egy kicsit.


A másik, hogy lehúzgálom a wc-t többször (tartalom nélkül), akkor esetleg megszűnhet a dugulás?

2022. febr. 10. 16:01
 13/28 anonim ***** válasza:
95%
De áruld már el Neked miért nem jó a wc papír? Ezerféle van. Inkább kockáztatsz? Családi házban vagy társasházban laksz? Egyikben se élmény a dugulás. A papírtörlő papír,tehát csak puhul ha vizet húzol rá,de ha ösdzetömörül,fennakad,hiába huzigálod rá.
2022. febr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
95%

Én amikor megvettem az emeleti lakást még csirke csont is volt a wc-ben.

Iszonyú primitív emberek vannak.

2022. febr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Akár hányszor húzogatod le. a dugulás nem fog megszűnni. WC papíron kívül semmit nem szabad a WC.be tenni. Sem ételmaradékot, sem mosogató vizet. Az elhárítás t1zezrekbe kerül, és lehet, hogy napokig nem megy a szerelő. Akkor mit csinálsz?
2022. febr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Akkor a zsíros lét hová öntsem?
2022. febr. 10. 16:51
 17/28 anonim ***** válasza:
65%

A wc papir valo a wc-be. Nem veletletlenul hivjak ugy.


Ha olyan sotet vagy,h papirtorlot vettel,akkor menj el es vegyel wc papirt.


A dugulaselharito 100 000 huf minimum. Ezek utan majd megtanulod,mi a rendeltetesszeru hasznalat.


Ezert van a kaucio ! Az ilyen szocializatlan barlanglakok tonkretesznek mindent.

2022. febr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
72%

#15: akkor mit csináljon Marika néni a 7. emeleten a megsavanyodott húslevessel?

Egye meg és fossa bele a WC-be, esetleg zacskózza be és dobja a szemétledobóba, vagy öntse ki az erkélyen?

2022. febr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Amígy a WC papír sokkal olcsóbb, mint a papírtörlő, használd azt.
2022. febr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
92%

#5: libapezsgő!


A sav közömbösíti a szódabikarbónát, gyakorlatilag a gyenge pezsgésen kívül SEMMIT nem csinál...


Nemhogy dugulást megszüntessen.

2022. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!