Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen homlokzati hőszigetelés...

Milyen homlokzati hőszigetelést ajánlotok, amely megéri mind ár, s érték arányban?

Figyelt kérdés
8 cm-esre lenne szükségem, vakolat nélkül, ( csak a lemez, a ragasztó, és a háló legyen a rendszerben)
2010. szept. 12. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
nem értem. kérdezed mi lenne a jó aztán írod hogy nikecell szigetelés kell. mi is a kérdés??:)
2010. szept. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mit nem lehet ezen érteni??? :D Igen, hungarocell kellene, (a nikecell én úgy tudom, hogy egy kokrét márka, de ez most mindegy)Ha valaki tud jó akciót, ami minőségben is adja magát, akkor kérem írjon!


Köszönöm

2010. szept. 13. 09:05
 3/4 anonim ***** válasza:
de a kérdés nem ez volt. van többféle szig: polisztirol, kőzetgyapot, üveggyapot, szb. a hungarocell is márkanév, amúgy
2010. szept. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Juhász Katika ***** válasza:
A Polifarbe honlapján van egy jó ajánlat a Policolor hőszigetelő rendszerre. nézd meg itt: [link]
2011. szept. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!