Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szélhámos szerelővel mit...

Szélhámos szerelővel mit kezdhetnék?

Figyelt kérdés
Egy vízszerelővel küzdök, mellékvízmérő órát akarok beszereltetni a lakásomba, de ez a szerelő ultra nehezen elérhető, nehézkes, egy hónapja tart már a cécó, addig jutottunk, hogy a falat kiverte, meg azt állította, hogy nem kapott 3 helyen vízmérő órát egy megyeszékhelyen...Nem hiszem el, hogy ennyi ideig kell húzódjon egy mellékvízmérő óra beszerelés. Ígérget, hazudik, nem tudom elérni, nem veszi fel. Mit tehetnék?

2022. máj. 19. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Keresni kell másik szerelőt,ami manapság nem könnyű.

Ha van másik,meg kell a köszönni az eddigi munkáját .

2022. máj. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1/1 Köszi, az lesz, ha nem történik valami hamarosan... Árban ő volt a legjobb, ezért választottuk őt...

:(

2022. máj. 19. 19:49
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
#2: Hja... ha nem ismernéd: háromféle munka van: jó, olcsó és gyors, ezekből kettőt választhatsz.
2022. máj. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3/3 Akkor legyen az olcsó és gyors... ebben reménykedtem. :)
2022. máj. 19. 20:19
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Háromféle munkát végzünk:

jót, olcsót, gyorsat.

Akármelyik kettöt

választhatja

közülük.

A jó, gyors munka

nem olcsó!

A jó, olcsó munka

nem gyors!

Az olcsó, gyors munka

nem jó!


Akkor ugylehet megkaptad.Sajnos

2022. máj. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

Menjen be a vízművekhez egy mérőóráért. Nem létezik, hogy ne lenne náluk ismerőse, aki tudna rajta segíteni egy órával.

Ha nem teszi, akkor mondd meg neki, hogy ha 3 napon belül nem fejezi be a munkát, akkor többet már en is jöjjön. Ígérd meg neki, hogy elhíreszteled a környéken, hogy megbízhatatlan és ez után ne várjon sok megrendelőt.

2022. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5/6; 6/6 - Igen, valószínűleg megnyertem... köszi a tippeket, mindenesetre...
2022. máj. 19. 20:43
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Írásban kellett volna kapjál ajánlatot pontos időponttal, határidővel.

Min. 4 ilyet szerezz be, és közülük válassz...

Nem tudom, mért hirdeti magát, aki nem akar munkát vállalni, de sokan vannak ilyenek, az biztos!

2022. máj. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8/8 : Ma annyit értem el, hogy felhívtam azt a szerelőt, aki ajánlotta ezt, és elmeséltem neki, a sztorit, és kértem, hogy hívja fel és csináljon valamit, mi nem tudjuk elérni, és ez nem állapot. Öt perc múlva jött a szerelőtől az az sms: Ma mindenféleképpen ott leszek 12-13 között. Hogy miért kell ez neki, hogy csináljon valamit...nem is értem. Remélem, tényleg vízszerelő... :/
2022. máj. 20. 11:45
 10/14 A kérdező kommentje:
8/8 : Úgy tűnik, mégse jön, előre voltam optimista, megint beígérte és sehol...
2022. máj. 20. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!