Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A képen szereplő csavarhoz...

A képen szereplő csavarhoz milyen fej való, mi a neve?

Figyelt kérdés

Szét szeretnék szedni egy hálózati elosztót, de már a nulladik lépésnél elakadtam :)


[link]


2022. jún. 9. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Thorx , spéci direkt. Ehhez bitfejet csavhúzót vagy piacokon kirakodókon vagy Obi Praktiker / spéci webáruházakban vehető. Kokaintól picivel olcsóbb ...
2022. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Az egy húzó vagy fejkészlet bőven több mint az elosztó .
2022. jún. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

angolban a tri groove csavarként találjuk meg és létezik csavarhúzó is hozzá (tri grove socket) ,bár elég ritka típus,és mivel hogy a célja az hogy a hozzá nem értők (pl- gyerekek) ne férhessenek hozzá könnyedén a belsejéhez.


Magyarul nem tudom a nevét,de egy szerszámboltban vannak ilyen speciális bit készletek, melyekben valószínűleg van ilyen bitfej is.

2022. jún. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Ha méregdrága, lehet kihagyom, de a szerszámokkal úgy vagyok, hogy nálam lehet örök darabok, így relatíve szívesen áldozok rájuk pénzt.


A tri groove vonalon megpróbálok tovább haladni.

2022. jún. 9. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!