Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kilyukadt csapot ki tudok...

Kilyukadt csapot ki tudok cserélni?

Figyelt kérdés

Szóval kilyukadt a csap okdalt, szerintem a vízkő megette. Amikor megengedem a vizet,folyik a csap oldalán ki a víz egy kis lyukon.

Tehát ha veszek sgy új csapot, akár én is simán ki tudom cserélni, vagy muszáj hívnom szakembert?

23 éves lány vagyok és nem vagyok egy nagy ezermestsr:D de egyetemen vagyok és ninxs túl sok pénzem ilyenekre,egyedül lakok,szóval jó lenne ha wgymagam meg tudnám oldani.



2022. aug. 31. 10:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

12:23: könnyen lehet, erről őt kéne megkérdezni.

Vedd számításba, hogy csepegő csővel még elég sokáig ellehetsz, ha viszont a túl merészen bevállalt szerelés megakad, netán baj történik, az azonnalra hívott vízvezetékszerelő sürgősségi felárat fog számolni!

2022. aug. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
9# Inkább fogalmazzál érthetően!
2022. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ehhez olyan barátot válassz akinek komplett szerszámos ládája van és életében minimum egyszer cserélt bármilyen csapot!


Amúgy hozzá se nyúljatok mert drámai végkifejlet jöhet!

2022. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nem csepeg hanem ömlik ki a lyukon a víz, ha megengedem a csapot.

Egyik barátnőm szerint tegyek a lyukra pillanatragasztót:DD de ez nekem elég fura ötletnek tűnik:D

2022. aug. 31. 12:50
 15/19 anonim ***** válasza:

Pillanatragasztó az amatőrök játéka, a profik fekete vagy esetleg kék szigetelő szalaggal dolgoznak :))

Üzenem a barátnődnek.

2022. aug. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Pillanatragasztó nem jó, felejtős.


Én úgy oldottam meg fél évre - de nem tudom nálad megoldható-e - hogy ELVEZETED a kiömlő vizet a mosdóba.


Kis helyes szerpentin, terelő. Nálam cellux rögzített alufóliából halytogatott ízét, mint a vízi csúszda a strandokon 🙂

2022. aug. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hajtogatott. 😲 HUAWEI nyelvújít
2022. aug. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

:DD

köszi:D

2022. aug. 31. 13:24
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen csaptelep van, ahhoz nem kell célszerszám, csak egy 13-mas villáskulcs, egy lapos csavarhúzó és egy kombináltfogó. Ha benéztek alá, látod hogy van rögzítve, onnantól már látjátok mi kell hozzá.
2022. szept. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!