Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Páromnak, aki hegesztő,...

Páromnak, aki hegesztő, szeretnék sarokcsiszolót venni ajándékba. Melyik fajtát vegyem (Bosch, DeWalt, Makita)?

Figyelt kérdés
2022. nov. 14. 19:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem kérdezd meg tőle....


Műszaki cuccot sose veszek a férjem nélkül.

2022. nov. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Valóban jobb ezt tőle kérdezni,mert ha nem felel meg csak felbosszantod .
2022. nov. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Szakembernek munkaeszkozt nem veszunk ajandekba. Illetve lehet venni, de mindenkepp a celszemely bevonasaval. Viszont akkor mar nem is ajandek, kb. mint ha a kezebe adnad az arat. Legy kreativabb, mas jellegu ajandekot talalj ki neki.
2022. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Egy tanács, ne olyat vegyél neki amivel amúgy is dolgozik.

Élményt adj neki, dolgozni dolgozik eleget.

2022. nov. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Ötletnek nem rossz.

De van még több paraméter ezeken az eszközökön belül.

Mint korong átmérő, lágyindítás, fordulatszám szabàlyzó. Az ára így növekszik.

Mindennek van elönye, de kérdés, hogy a férjed mire szeretné, vagy mikre szeretné használni.

A legkisebbet a 115 korongút ritkán veszik. Így a kicsi a 125 vagy a nagy 230 as korongú.

A lágyindítás jó, mert nem ugrik a gép indításkor, ez főleg a nagyoknál fontos.

Fordulatszám Szabályzós gép, ez főleg finomabb vágásoknál csiszolásnál jó, nem égeti az anyagot. Egy iparibb jobban terhelhető 125 ös gép is 1000w körüli, amíg a 230 as korongos nagygépek 2200w körüliek. Nagy súlya miatt kétkezes gép, kisebb helyre nem férsz vele oda, csiszolgatni súlyos gép és nehez. Inkább vagdalasra jó.

Dewalt, Makita, Millwauki jók.

Akkumulátorosok még kevés komoly munkat bírnak, több akku kell hozzá.

Vond be a párodat, hogy milyen paraméter volna jó neki, és milyen márkát kedvel.

Ha nem is viszed magaddal őt, de katalógusból paraméterek után választ neked, te meg megrendeled, elteszed ünnepekig. Így bár tudja, de nem látja, nem foghatja meg.

2022. nov. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
inkább ne
2022. nov. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

magamból kiindulva, ne vegyél sarokcsiszolót. Hegesztő vagyok én is, nagyon nem mindegy hogy áll kézre, milyen erős, mekkora tárcsahely van, és a kábel minősége sem..


A gyártó országától ne ijedj meg, mert a kínai termékek világszínvonalúak, de annak ára van. Ha olcsót veszel, az is jó lehett.


Amiket felsoroltál azok jók. Nekem makita, és kétféle jelzés nélküli van. Hiba nélküliek.

2022. nov. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget :)

Így utólag belegondolva, tényleg az lesz a legjobb, ha megkérem, válasszon ki 3-5 fajta gépet, vagy esetleg hegesztőpajzsot, és akkor én kiválasztom azok közül, amit megvennék neki. Így csak sejtése lehet, hogy mit is fog megkapni :)

2022. nov. 15. 05:46
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyik márka sem rossz,de én felelőséggel nem ajánlom azt,hogy te vedd meg másnak.Ezegy olyan eszköz,amit jó esetben hosszú évekig használ,dolgozik vele.Az ergonómiája is sokat számit,hiába erősebb az egyik 100-200 wattal.Pl a DeWalt reteszes kapcsolója engem zavar,hiába világ márka.7-es nagyon jól leirta a dolgokat. Nagyképűség nélkül mondhatom,majd'az összes ismert márkával dolgoztam már.Jelenleg 1FLEX-et,és1Bosch-t használok.Hasonlithatnám egy cipőhöz,amit másnak veszel,ezt a dolgot.
2022. nov. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
aeg subcompact akkus mini flex, imádni fogja,házkörüli kisebb feladatokra zseniális, sokoldalú.
2022. nov. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!