Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van egy mig hegesztőm amiben...

Van egy mig hegesztőm amiben valamiért nem megy a ventilátor. probáltam kimérni, hogy mi lehet a baj, az fix, hogy a ventilátor előtt van a vaj és nem a ventilátor rossz. most azt találtam ki, hogy a bekapcsoló gomb kivezetéseire rá (?)

Figyelt kérdés
kötök egy 240v-os ventillátort ami egy régi hegesztőből van. ez így működhet vagy árt valamit a gépnek?

2022. nov. 18. 21:25
 1/4 anonim válasza:
77%

Egy endes szagmunkásképző is sokat segitene neked.

Pedig alapból szar iskola, de felhozna téged általános iskola7. osztályos szintre.

Egyébként szerintem tényleg jó ötlet a bekapcsoló gombra rákötni azt a valamit.

Indulj neki :))))

2022. nov. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1# neked is segítene az egy "endes" "szag" iskola.
2022. nov. 19. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan tehetsz 1 direkt állandó ventillátort,azzal nem ártasz a gépnek.

De befelé fújjon ,és oda tegyél(!!) eléje egy filc szűrőt,hogy ne tudjon bele kerülni véletlenül se flex vágási fémpor,mert az egy pillanat alatt kinyírja a heg. gépet.


Haverom mondta viccből mindig hogy ezek a gépek füsttel működnek,mert ha kijön a gépből a fűst akkor az már nem működik tovább. haha:)))

2022. nov. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 köszi szépen! #1 inkább megkérdzem, mert volt már, hogy egy egyszerű áramkörbe "beszereltem" egy led modult és teljesen bezavart az áramkörnek. azóta inkább megkérdezem az ilyen ovodás szintű dolgokat is, hátha másnak volt vele rossz tapasztalata.
2022. nov. 19. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!