Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kapható ehhez a kompresszorhoz...

Kapható ehhez a kompresszorhoz alkatrész?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy olajmentes herkules kompresszort. Sokáig használtam, aminek az lett a kis vetkezménye, hogy a dugattyún található teflon réteg leolvadt és nem is tölt. Neten hiába kerestem, nem találtam alkatrészt hozzá. Viszont, ha nem lehet felújítani, akkor egy másik olajos kompresszorral össze lehet kötni, hogy pufferként üzemeljen?

2023. jan. 3. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

alkatrészt ebayen nézd meg, vagy ha még garanciás az is megér egy próbát

tartályát összelehet kötni másikkal, csak a felesleges csatlakozásokat dugózd le

2023. jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen van. Ez a Bauhaus saját márkája (volt?). Én ott kérdezném meg, hogy ki a szervize a gépnek, alkatrészellátás van-e még.

De végső soron ha nem tudod megjavítani, akkor a tartályát, használható alkatrészeit, persze, fel tudod használni.

2023. jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!