Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi a különbség a kettő Zongshe...

Mi a különbség a kettő Zongshen motor közt? A nagyobb teljesítményű miért olcsóbbb?

Figyelt kérdés
2023. jan. 16. 07:29
 1/8 A kérdező kommentje:
2023. jan. 16. 07:29
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg mégegyszer!
2023. jan. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor felteszem másképp a kérdést, hogy gyengébbek is olvassanak a sorok közt.

Lehet-e különbség köztük annak ellenére, hogy elméletileg eltérő lóerőnek írják és hajszálnyi tengely eltéréssel.

Köszönöm!

2023. jan. 16. 15:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Te néztél el valamit, s én vagyok a hülye?
2023. jan. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért néztem el?
2023. jan. 17. 05:40
 6/8 anonim ***** válasza:

A kérdésből kiindulván, te azért tetted fel a azt, mert azt hitted, hogy a kisebb drágább. De ezt elnézted, mert a kisebb az olcsóbb.


Tehát a kérdés okafogyott.

2023. jan. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Thalmore válasza:

Sziasztok! Elsőként is szeretnék valamit leszögezni! Senki sem írta, hogy bárki is hülye lenne! A két termékismertetőt összevetve (már, ha pontos adatokkal bír), valóban gondolat-ébresztően hat.

Már a típus is fura, mert egyezik, de más a lökettérfogat, és a teljesítmény is.

Megjegyezném, hogy a tengely-méret is ugyan az, csak az egyiknél a nem hivatalos, a másiknál a hivatalos méret van feltüntetve.

A lökettérfogat-teljesítmény viszonyok is furák, főleg, ha megnézünk még egy honlapot:

[link]

Ugyan az a típus megin más adatokkal..

Tehát szerintem igen is fenn áll még a kérdés..

Jó lenne, ha végre tiszta vizet tudna tölteni a pohárba!

Köszönöm!

ápr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én mondjuk a péteres oldalon látható dolgoknak már nem igazán hiszek. Egyszerűen oilyan is van, hogy más tipusú motor fotóját teszik fel....
ápr. 7. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!