Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Parkside gépet Budapesten...

Parkside gépet Budapesten javítanak valahol?

Figyelt kérdés

Ütvefúró elkezdett szikrákat szórni fúrás közben, pedig igazán nem erőltettem meg, egy 6-os lyukat akartam fúrni téglába....

Égett szag nem volt.


Igen, megtanultam, legközelebb valódi szerszámot veszek.


2023. jan. 20. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

3. A fogyasztó által a LIDL Garancia érvényesítése érdekében követendő eljárás

A LIDL Garancia a vásárlást igazoló nyugtával és/vagy a jótállási jeggyel érvényesíthető. Kérjük ezeket a garanciális idő végéig őrizze meg. A termék csomagolása nem feltétele a garancia érvényesítésének. Amennyiben Ön érvényesíteni szeretné a Lid Garanciához kapcsolódó jogait, úgy a hiba bejelentését az ingyenesen hívható Ügyfélszolgálati telefonszámon teheti meg: 06 80 020 534 vagy a www.lidl.hu oldalon található kapcsolatfelvételi űrlap kitöltésével. Fontos, hogy a LIDL Garancia csak a fentiek szerint érvényesíthető, a terméket a Lidl üzletekbe visszahozni nem lehet.

2023. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
3 évig cserélik.
2023. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hálózati szénkefés gép?
2023. jan. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1,2)


Köszönöm, ez nagyon hasznos, nem tudtam, hogy 3 év, azt hittem csak 1, az nagyon korrekt viszont.


3)

Igen.

2023. jan. 20. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor erosen szenkefe problema gyanus. Barmelyik kisgep szervizes vagy haztartasigepszerelo, esetleg villanyszerelo kicsereli ha te nem tudod.
2023. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!