Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen/mennyi napelem panelra...

Milyen/mennyi napelem panelra lenne szükségem,vagy milyen bekötési módszerrel (soros-párhúzamos),oldható meg,hogy a legközelebb legyek az 1000Watt-hoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Beszereztem egy szigetüzemü hibrid invertert (MPPT) aminek a max solar teljesítménye 1000watt. Viszont a VOLT miatt gondban vagyok, mivel azt épp "kispórolták" a kis feszültség miatt. Kerdésem az lenne, hogy milyen panelt érdemes hozzá venni, vagy milyen megoldást ajanlotok, hogy az 1000watt-hoz nagyon közel legyek. Ezek az inverter adatai:

Rated Power 1000watt. System Voltage 24VDC, Operating Voltage Range 30-80VDC. Max Solar Voltage (VOC) 102VDC. Segítséget előre is köszönöm.



2023. jan. 27. 15:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!