Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Lapradiátor lapja közül a...

Lapradiátor lapja közül a port hogy lehet eltávolítani?

Figyelt kérdés
2023. febr. 4. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Porszívó,de már lehet venni radiátor tísztitó kefét is.
2023. febr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kompresszor.
2023. febr. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 nemaRendőrség ***** válasza:

Én az első két választ keverném.

Porszívó menjen és kompresszorral belefújni, haladva a lamellákon velük.

Így nem lesz poros az egész lakás egy ilyen művelet után

2023. febr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem egy radiátortisztító kefét, ami olyan mint egy üvegmosó kefe csak sokkal nagyobb, hosszú szárral. Hát nem volt egyszerű a kefét beledugdosni a lamellák közötti résekbe. Igaz szárazon csináltam, mert nem akartam, hogy a koszos víz alul kifolyva mindent összekenjen. A pókhálókat, meg elég sok trutyit kiszedtem de azért még maradt ott por.
2023. febr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kémény100 ***** válasza:
A radiátorra való porszívó megfelelő. Régebben, amikor még nem lehetett ilyen eszközöket venni, én egy vékony, hosszú, erős lécre rákötötten egy puha rongyot és azt dugtam minden egyes résbe. Lassú volt, de megfelelő. A rongy méretét jól kell megválasztani: elég nagy legyen, hogy kitöltse a rést, de ne szoruljon bele.
2023. febr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nitro1 válasza:
#3: És tudja a porszívó olyan gyorsan szívni, mint amilyen nyomással a kompresszor fújja? Nem lesz tele a levegő, meg minden, amire leülepszik porral?
2023. febr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nemaRendőrség ***** válasza:

@6

Nem, nem tudja

De, tele lesz


Viszont utána nem egy nap lesz összeszedni a port, csak félóra

2023. febr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!