Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hőlégfúvónál tényleg vissza...

Hőlégfúvónál tényleg vissza kell hűteni?

Figyelt kérdés
Van valami a hőlégfúvóval, hogy nem szabad egyből kikapcsolni, hanem vissza kell hűteni, ami hőmérős, hőfokszabályzós ott látni is. Nekem sima van csak, akkor nekem ha kettes fokozaton használom, akkor utána használjam egyesen és utána kikapcsolni.

2023. márc. 6. 04:15
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Az enyémet nem hűtöm vissza és úgy használom, olyan mint a tiéd, ettől függetlenül amelyikkel meg lehet tenni, annál érdemes, mert meghosszabbíthatja az élettartamát.
2023. márc. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és igen, az alacsonyabb fokozaton érdemes lehet járatnod, mert a kifújt hőmérséklet csak fele a magasabbik fokozatnak.
2023. márc. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogyne, amelyiket lelehet hűteni azt le is kell!
2023. márc. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs rajta visszahűtés és 200 fok fölött használtad, akkor mielőtt kikapcsolod minimum hőfokon (100 fok általában) járatod 8-10 másodpercet, az tökéletes. Ha 5-600 fokon használatd akkor lehet picit többet, érzéssel.
2023. márc. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

En sosem hutom vissza, csak kikapcsolom es leteszem olyan helyre ahol a forro vas resz nem eget meg semmit.

Semmi baja nincs neki.

2023. márc. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az enyém úgy van kialakitva, ha a seggére állítom, akkor kémény módjára hűti magát.

mikor sok zománcfestéket égettem le vele, akkor sem hűtöttem vissza, csak letettem állítva.

2023. márc. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én se hűtöm sose és tökéletes.

De nincs is ilyen a leírásban.

2023. márc. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!