Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Automata hegesztőpajzs nem...

Automata hegesztőpajzs nem sötétül el. Az elemet kivettem, megmértem lemerült,tettem bele ùjat mégsem akar működni. Mi baja lehet még?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 8. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elem nem érintkezik az elemtartóban?
2023. ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Megnéztem es valoban az a baja,hajtottam rajta es erintkezik mukodik,de most meg egyfolytaban vilagit a low battery led

Pedig teljesen uj elem...

2023. ápr. 8. 21:51
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mégsem érintkezik rendesen még. Tisztogasd meg a felületeket.
2023. ápr. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Csöpp (!) műszerolaj elég jó és tartós kontaktjavító bír lenni ilyen nagyon minimális áramigényű dolgoknák (tkp. potméterek zajmentesítésére is az a megoldás)
2023. ápr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az olaj szigetel. Kontakt spré paszta stb való rá, ami ildja a felületi oxodréteget.
2023. ápr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A víz is szigetel. Aztán mégsem, mert képtelenség tisztán tartani. Olaj ugyanez, csak nem párolog el. De taníts azért, jól áll az neked.
2023. ápr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Ja olajfilm a két szarul vezető oxid rétegen, amit a pár volt sosem fog átvezetni. Hülyeség amit írsz. Az olaj víztaszító, nemhiába hűtő és szigetelő és impregnáló anyag a villamos iparban. Ráadásul a mikróbarázdás felületre tapad. Marhaságot írtál, mérd meg az átütését, vezetését; nem írnál ekkora baromságokat. (Találsz táblázatot is róla)

Én legalább mértem ilyeneket még gyakorlatba.

A víz megfelelő kezelés után szigetel, ezért van vízzel oltó elektromos tűzre. Általánosan viszont iontartalma miatt vezet.

2023. ápr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Napi gyakorlatban használom ember. Szerinted a kontakt sprayből mi marad a felületen? De azért csak méregessed, hátha sikerül is egyszer.
2023. ápr. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semmi mert elpárolog. Ahol visszamarad nem túl jó, és nem tisztít rendesen, és nem olaj.
2023. ápr. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szóval te ilyen egyházi szakon végeztél?
2023. ápr. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!