Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Zsineg, madzag, zsinór,...

Zsineg, madzag, zsinór, spárga, kötél - Hogyan hívják EZT (link) a zsineget másképp?

Figyelt kérdés

[link]


Vékony kötélre van szükségem, ami olcsó (nem kötésre szeretném használni). Méterre leosztva ez olcsónak tűnik a többi találathoz képest, de még így is sokallok ennyit kiadni érte.



2023. máj. 9. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nem drága. Mennyi kell, mik az igényeid, mire használnád?
2023. máj. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Barkács meg gazdaboltban adnak méterre ilyeneket, bárhogy is hívjuk. Rámutatsz, hogy ebből kérek.

Igaz így drágább, de ha sokallod a 6300-at akkor ez van.

2023. máj. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem kötél inkább csak zsákvarró cérna.De ha ilyen kell rendeld meg innen.
2023. máj. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bocsánatot kérek, hogy ennyire megkésve reagálok!


Néhány száz méter kellene, de 1,4 km nem.

Vékony, de nem könnyen szakítható kötélféleség. Lehetőleg természetes alapú. Laktam egy helyen, ahol láttam ilyet és kértem belőle és adtak. Meggyújtottam, hogy leellenőrizzem, hogy természetes-e és nem tapasztaltam égett mesterséges szagot. Kinézet alapján ez ugyanolyan, noha nincsen feltüntetve az anyaga.


2-es! Nem drága, csak 1,4 km-nek van ára.

Nem járok boltokba..


Köszönöm 3-as!

Hmmm [link] sokkal barátibb ár és garantáltan természetes.

2023. máj. 14. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!