Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Elektromos kemping zuhany...

Elektromos kemping zuhany (akár házilag)?

Figyelt kérdés

Igen, elektromosságot az erdőbe. Nem reagálok még egy szóközt sem az erre vonatkozó lebeszélő megjegyzésekre.

Nem alkalmanként használnám, hanem életvitelszerűen az erdőben.

Tudom, hogy létezik ilyen termék (igaz, ez nem elektromos), de nem felel meg, mert büdös tempera szaga van. [link]

Én egy ilyen vagy ehhez hasonló megoldásra gondoltam.

Zacskóba vagy vízhatlan zsákba vizet töltök és azt felakasztom. (A zacskó felakasztása könnyű, a vízhatlan zsák, amilyenem van, az nem felakasztható.) Majd ebbe és efölé rögzíteni a következő eszközt: [link]

Ezzel "csak" annyi a baj, hogy nem biztos, hogy rendesen tudom rögzíteni. Lyukakat vágni vagy bemélyedéseket csinálni a csapra (mert vélhetően műanyagból van az egész fehér része) és úgy kötéllel felakasztani úgy, hogy a cső természetesen bele lóg a vízbe.

Ennek a terméknek a sebességég le kell majd lassítanom fizikailag, mivelhogy nem lehet szabályozni és 5 perc alatt 20 liter az rendkívül gyors. Kézmosásra jó lehet. A 600ml-es funkció sem megoldás, mert akkor 600 ml-enként meg kell nyomni. Meg egyébként is a 600 ml is rendkívül gyorsan jönne, ami fürdési időt figyelembe véve túlságosan gyors.

Hasznos és értelmes javaslatokat várok erre az ötletre vagy egy másik eszközzel másképpen való kivitelezésre. Köszönöm előre is az ilyen válaszokat!



2023. máj. 20. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Mennyi idős vagy?

Felakasztasz egy csapos műanyag kannát.

2023. máj. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

27.

Köszönöm, de egyrészt hordozható, kompakt megoldást szeretnék. Másrészt pedig korábban tapasztaltam, hogy a (ami nekem volt) csapos műanyag kannának erős műanyag szaga van. Ezért kihagynám a kannás verziót. Nem minden mű-anyagnak érezhető a számomra zavaró műanyag (meg ki tudja még, hogy mi) szag.

2023. máj. 20. 12:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Kimosod és elmúlik.

[link]

2023. máj. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt szerintem a szag a lényeg. Mindennek is rossz szaga van. ez mondjuk igaz.
2023. máj. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
A lágy PVC termékekben levő lágyítók meg egyéb (nitrogén tartalmú szerves) adalékanyagok lassan kipárolognak, kioldódnak a műanyagból, annak a szagát lehet érezni.
2023. máj. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Kizárt hogy a műanyag kannának szaga lenne.

Valamit rosszul csinálsz.

Akkor az ásványvíznek vagy az üditőknek is szaga lenne!!!

2023. máj. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm 3-as, de marad a kérdésben említett megoldás annyi különbséggel, hogy a csövet leszűkítem, hogy kevesebb víz jöjjön ki egységnyi idő alatt.


5-ösnek (és 4-esnek) ment a hasznos pont attól függetlenül, hogy nem közvetlenül a kérdésre reagáltak.


Az "mindenki ugyanazt és ugyanúgy érez, mint én" kontár hozzászólásra nem reagálok, tanuljon Valóságismeret.

2023. máj. 24. 18:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!