Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan, mivel csökkencsem le...

Hogyan, mivel csökkencsem le az űrtartalmat?

Figyelt kérdés

Csináltam egy hangfal dobozt de túl nagyra sikeredett, De jól néz ki, így nemakarok már vágni belőle?


Gondoltam kitöltöm belül 1 részét,

De a Nikecell, nagyon drága,

Jól látom , hogy 1 m² 10 cm vastag 3 ezet forintól is többe kerül,


Mivel tölthetném ki a doboz egy részét?



2023. jún. 19. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Csökkentsem.
2023. jún. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a nikecellt drágának találod akkor marad a falevél vagy az útszéli kövek.
2023. jún. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Külvárosi építkezéseken annyi kimaradt darab van,hogy csak na!

Miért nem próbálod meg?

A másik: hulladékudvar! (én is onnan hoztam két darabot,amíg hideg volt a horgász padon ücsörögni)

2023. jún. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jó 5 let,

( horgász vagyok énis, !)

2023. jún. 19. 11:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van még faanyag, akkor csinálj bele egy dobozt. Vagy fújj ki purhabbal egy (vagy több) ásványvizes flakont és ragaszd bele. Ragaszthatsz bele gumilapot is. Körkivágóval vágsz rajta egy lyukat, oda betolsz és beragasztasz egy PVC csövet végig a dobozon a szemközti falig, kitöltöd homokkal hogy eltold a rezonanciáját, majd a cső végébe pedig beleragasztod azt amit kivágtál. Mindezt a doboz alján vagy hátulján csináld meg, akkor nem látszik. Kb. mint ha egy reflexcsövet tolnál bele, csak lezárod a cső mindkét végét.
2023. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 jó 5 letek 👍
2023. jún. 21. 03:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!