Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen kompresszort vegyek?

Milyen kompresszort vegyek?

Figyelt kérdés

Természetesen legtöbbször autógumi, labda, stb lenne vele felfújva, de használnám portalanításra is.

Ha már veszek, akkor olyat szeretnék, amivel lehet homok és festékszórni, később jól jöhet még.


Előny a relatív kompakt méret és a kedvező ár.


Lidl henger alakú gépével szemeztem. Parkside PVKO 50 B2.



2023. jún. 20. 07:27
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ezek a kis 50 literesek esmmire sem vanlók. Nekem egy komolyabb levegőskulcsnak sem tudták szállítani a levegőt, ütött két nagyot, aztán csak pécégtette a csavart. Nekem 100 lier feletti tartállyak volt egy 2 hengeres V kopmresszorom, na azzal épp elégedett voltam.
2023. jún. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekünk egy 3 fázisú 15kw-os csavarkompresszor látja el a homokszórót, a házi barkács kompi nem ez a kategória.


Arra persze jó, hogy felpumpáld a kocsi kerekét, meg lefess vele pár méter deszkát, de itt a határ.

2023. jún. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tudnátok ajánlani megfelelőt, ami ár/érték arányban megfelelő?
2023. jún. 20. 20:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Parkside gépet nyugodtan megveheted, de ne akarj vele légkulccsal kereket szerelni.
2023. jún. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Linkelnétek kérlek olyat, amivel a légkulcs is működik?
2023. jún. 22. 16:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak a nagyteljesítményű , ipari gépek jók arra.

Ezek csak kis hobbira valók.

2023. jún. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Kb ilyenben gondolkodj ha szeretnél levegős szerszámokat.

2023. jún. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végülis, el tudom engedni. :D
2023. jún. 24. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!