Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Nagyon sok gallyunk, és águnk...

Nagyon sok gallyunk, és águnk van.10-20m3. Ekkora mennyiséget mivel érdemes felaprítani? Úgy, h utána még el lehessen tüzelni, szal ne forgáccsá. Mit gondoltok a barkácsáruházakban kapható 50e ft körüli ágaprítókról?

Figyelt kérdés
Pl olvastam, h 4cm-ig aprítanak. De ez a gally átmérőjét jelenti. 4cm már elég vastag. És mekkorára aprítja?
2010. okt. 13. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
4cm-es ág? Ahhoz több mint 1kW kell.
2010. okt. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én vettem egy ilyet. Nagyon kicsire aprítja. Kétszer használtuk. 15ezerért a Tiéd!
2010. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Igen, 40mm-t írnak. Általában 2500W-osak a képek.

2. Milyen gyorsan aprít? Utána el lehet tüzelni az aprítékot? Mekkorára aprít? Milyen a gépetek? Van rá gari? Bocsi a sok kérdésért.:)

2010. okt. 13. 21:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nem tudod elégetni, mert ezeket a készülékeket arra tervezték, hogy komposztálásra használják. Ezért nem használtuk mi se. Ezzel a válasszal 99%-ban hasznosan megválaszoltam a kérdésedet és egyúttal lemondtam arról, hogy megvásárold a készülékemet.
2010. okt. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mintha lenne egy tök ugyan ilyen kérdés is az oldalon...
2010. okt. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A "nagyon kicsire" az alkalmas lehet brikett készítésére? Komposztálásról nem olvastam még eleget, nem tudom, hogy oda milyen apró darabok kellenek. Rengeteg kerti zöld hulladékot tudnék szerezni, mert szinte egyik szomszédunk se használja fel... Azon gondolkodám, hogy tudnám hasznosítani.
2011. jún. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!