Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fürdőszoba mérleg javításához...

Fürdőszoba mérleg javításához kaphatnék használható tanácsot?

Figyelt kérdés
Pillanatok alatt elromlott! A feleségem mérte magát - rendes értéket mutatott, utána én méretkeztem és az én testsúlyomat 22 kg-ra taksálta, holott 83 - 85 kg szoktam lenni. A feleségem ezek után ismét mérte magát: az eredmény 19 kg volt!

2023. júl. 19. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha digitális nem hiszem hogy otthon tudnád szerelni.Elemcsere vagy vidd vissza .

Szavadból úgy veszem most vettétek.

2023. júl. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj lefogyni?
2023. júl. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vegyél egy újat(vagy elemet, vagy mérleget)
2023. júl. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezeknek mind a 4 lába kell a méréshez. Azokban vannak az érzékelők. Mind a 4 lába legyen a telajon és ugyanazon a felületen. tehát ha az egyik lába egy másik járólapon van, az már okozhat ilyen mérési hibát. Vagy ha valami mintás a járólap és nem teljesen sík a felülete, az is okozhat ilyent.

Teljesen sík és kemény felületre tegyétek és minden lába ugyanazon a felületen legyen.

Ezen kivül az elemcsere amit még otthon meg tudtok csinálni.

Sokkal többet szervizben sem tudnak csinálni vele, cserélig az egészet.

2023. júl. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meg kell várni, amíg kikapcsol.

Leteszed vízszintes helyre, ha bekapcsol megvárod, míg nullázza magát. Ha nem kapcsol be, egy kicsit ráütsz a tetejére.

Nullázás után megméred magad.

Ezekben automatikus tara van. Ha elsieted, nem tudja, hogy mit akarsz.

2023. júl. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!