Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Porcelán figurát mivel érdemes...

Porcelán figurát mivel érdemes ragasztani, hogy a lehető legjobban nézzen ki?

Figyelt kérdés

Eredetileg restauráltatni akartam 2 figurát, de olyan árakat mondtak, hogy érdemesebb újra megvenni (1,5x-es és 3x-os ahhoz képest, mint vettem).

Így megpróbálnám házilag megcsinálni, veszteni valóm nem igazán van vele. Láttam, hogy vannak porcelán ragasztók. Ezek a legjobbak? Vagy esetleg valakinek van valamilyen házi praktikája, amit érdemes megpróbálni?


2023. júl. 24. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Te vagy az, Max? 😂.

Bocsi :)


Mindenképpen porcelánragasztó, és sok türelem.

2023. júl. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

A restaurálás nem csak ragasztásból áll, hanem pótlás, ragasztási csíkok eltüntetèse, hiányos festès pótlása

Ragasztani minden kètkomponensüvel tök3letesen lehet. Már nèhányat ragasztgattam.

2023. júl. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, hogy a restaurálás nem csak a ragasztásból áll, de itthon csak ez kivitelezhető.
2023. júl. 24. 10:44
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Tojásfehérje.
2023. júl. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!