Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit rontthadtam el egy kézi...

Koppi Laca kérdése:

Mit rontthadtam el egy kézi müködtetésű motorvédő kapcsoló bekötésén ?

Figyelt kérdés
Adott egy GMV kézi müködtetésű motorvédő kapcsoló (1.6-2.5A)amire rákötöttem egy háromfázisú villanymotort .A kapcsoló homlokfalán lévő skálán be is állítottam a kívánt mértéket . El is indul a motor, szépen jár ,viszont egy kis idő múlva lekapcsol a kapcsoló . Mi lehet a probléma ? Nem vagyok villanyszerelő ... ezért ne harapjátok le a fejemet vagy ne égessetek el a máglyán ha valami hatalmas hülyeséget csináltam, vagy kérdeztem. :) Előre is köszi!

#ipari áram #három fázis #motorvédő kapcsoló
2023. aug. 5. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem írtad meg a motor paramétereit, meg hogy mennyi az "kívánt mérték".
2023. aug. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez úgy hangzik, mintha a kapcsolóban a lassú túlterhelés védelem (bimetál) kioldana. Próbáld meg feljebb tekerni az ampert, ha viszont koppon van 2,5A-nél, akkor kell egy nagyobb áramú kapcsoló.
2023. aug. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Erősen ostoba tanács, annak függvényében, hogy nem tudod, hol áll most a névlegeshez képest a beállítás.
2023. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]

motor adatai

2023. aug. 5. 18:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jó áramot állítottál be, mert 2 szokott lenni, akkor rossz a motor.
2023. aug. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
&4, no, és mennyire állítottad a kioldót?
2023. aug. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik próbáltak segíteni. Amúgy meg lett a hiba , orvosoltam a hülyeségemet :)
2023. aug. 5. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!