Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Vettem egy Parkside asztali...

Vettem egy Parkside asztali körfűrészt. Én h kértem róla áfás számlát a lidibe. 2 hete használom a fűrészt és ma lefüstölt a motorja... Úgy néz ki a dolog, hogy mivel cégre vettem a gépet, így nem érvényesíthetem a garanciális szervízelést. Miért??

Figyelt kérdés
2023. aug. 7. 22:20
 1/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
74%

Miért itt kérdezed?

Szerintem elmagyarázták neked világosan.

Azt miért nem írtad le?

2023. aug. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Maganszemelykent, azaz fogyasztokent megillet a jotallas, cegkent meg nem. A szavatossag vonatkozik rad is, de neked kell bizonyitani hogy a hiba mar vasarlaskor fennalt. Fogadd el, hogy igy jartal.
2023. aug. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért van ez így, mert ezek a gépek nem professzionális, hanem otthoni használatra készültek, ha cégre veszed, akkor feltételezik, hogy professzionális használatra szánod. Nyilván nem normális, ha 2 hét után tönkremegy, de ezzel sajnos így jártál, ez van az ÁSZF-ben, amikor cégre vetted az eszközt, akkor ezt elfogadtad.
2023. aug. 8. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a válaszokat. Viszont a gép eléggé a szívemhez nőtt. Tudom nem egy nagy pukk, de megkedveltem még akkor is, ha gyenge márka. Hol tudnám szervizeltetni Budapesten?
2023. aug. 8. 08:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem éri meg szervizeltetni, javíttatni mert olcsóbb ha veszel egy másikat.
2023. aug. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy olcsó barkács-eszköz, évi 1-2 alkalommal való otthoni használatra. Ha cégesen napi 8 órát használod, csoda, hogy 2 hetet kibírt :-)

Ahogy az #5-ös írja, ha a szívedhez nőtt, megtisztogatva tedd be a vitrinbe, vagy a cég múzeumába, használni meg vegyél egy másikat.

2023. aug. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos tanácsot. Írtam nekik egy levelet, kiküldtem Németországba az anyagcéghez is, és a Grizzly tegnap válaszolt, hogy küldenek egyet, csak küldjem el a termék számláját és matricáját. :) megoldódott.
2023. aug. 9. 09:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor "olcsó barkácseszköz" a Parkside, amikor meg dicsérni kell akkor jönnek a pátoszok, hogy veri a Makitát, meg ezzel gipszkartonozok napi 72 órában :DDD
2023. szept. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!