Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fűkaszába alátétet bármilyen...

Fűkaszába alátétet bármilyen barkácsban tudok venni?

Figyelt kérdés
Van egy kiyoshi 62cc fűkaszám, damilt akartam cserélni, órákat kínlódtam, sehogy se ment rá, egyszerűen olyan szarhogy nincs menete, se pattintani nem lehet. Lutri ha leveszi az ember, nem biztos hogy visszamegy a teteje. Nagy nehezen ráment, fixnek tűnt, beindítottsm és leb@szta a rugót és a kus alátétet is ami a rugó alatt van. A rugó meglett, de az alátét nem. Anélkül nem merem használni. Hol lehet kapni ekkora alátétet?
2023. aug. 23. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

nekem a fűnyíróról mindig ez jut eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=sMdZUSx2EjE


Fogalmam sincs mekkora az az alátét. Ha találsz valahol akkorát, akkor tedd bele, működni fog azzal is.

2023. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ilyen nagy alátét nincs itthon és az a baj hogy nagyon vékony puha anyagú, félő hogy csak vastag falú van barkácsban, olyan eszköz meg nincs amivel tudnék méretpontosat csinálni.kb akkora átmérőjű mint egy 4 literes folyékony mosószer csavarkupakja.
2023. aug. 23. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ez még a gyári dob, akkor azzal az a teendő, hogy beteszed a műanyag szelektív hulladékba, mert kb annyit ér(a csavart azért előtte vedd ki belőle, mert az jó ha van tartalék). Vegyél hozzá normális dobot, meghálálja.

Pl Husqvarna T35

[link]

Nem drága, vegyél kettőt.

2023. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3, én is azt néztem hogy új damiltartót veszek rá, csak nem tudom jó e hozzá olyan ami nem a sajátja. Időközben megtaláltam az alátétet, lenyírtam vele félig a füvet és ledobta az egészet, most a rugója szállt el. Ez a kiyoshi fűkasza nagyon nyomorult technikájú, semmi logikája a damilbefűzésnek. Rátekerem direkt nem is sokat és ugrik szét meg nem marad a helyén. A rögzítőfedél elvileg pattintós, de tekerni kell, menete nincs, úgyhogy kétszer leveszi az ember és utána már nem használható, mert kilazul és beindításnál repül szét minden.
2023. aug. 25. 17:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!