Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Miért hangos a csaptelep?...

Miért hangos a csaptelep? Teljesen új Mofém junior evo xx tipusú.

Figyelt kérdés
A visszavitel nem opció.Esetleg a betét csere megoldhatja? Hangosan jön belőle a víz.Jártam már így,ott a betét csere bejött,de az egy kínai szar volt.
2023. szept. 7. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Levegős a rendszer.

Először próbáld meg azt megszüntetni, vagy teljes erővel ereszteni a vizet egy jó ideig vagy más szelepnél légteleníteni a vízvezetéket. Ha ez nem segít akkor érdemes mást vizsgálni, próbálgatni.

2023. szept. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Legteleniteni hogyan? Ez egy panel lakás.
2023. szept. 7. 12:15
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Vagy leszeded a mosogató alatt a csövet és hagyod amíg egy vödörbe folyik ki kicsit (előbb elzárod, majd a vödör felett megnyitod a szelepet ami rajta van, nem a csapot), vagy engeded nagy erővel folyni sokáig a vizet, hátha a nyomás kihozza a levegőt is a csőből magával.

Ennél többet te nem tudsz tenni, ahhoz olyan kell aki ismeri a vezeték többi részét is, hol lehetne légteleníteni jobban, könnyebben.

2023. szept. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem semmi gond, a légtelenités (egyáltalán minek????) nem oldja meg. Valoszinüleg áramlástechnikailag sz-r konstrukcio. Nagyon zavaro hang, én is tapasztaltam. A vadi uj csaptelep kuka! Vegyél helyette valami megbizhatobb gyártmányut.
2023. szept. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
#4 A Mofém csapok nagyon jó minőségűek, megbízhatóak. A vízvezeték szerelőnk ezt volt hajlandó beszerelni vagy egy német gyártmányt, pont mert a Mofém is van olyan jó, csak olcsóbb.
2023. szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
5. Mint csap, nincs is baj vele: zár, nyit, kever. Csak éppen zajos!!!! A szerelö meg felszereli és nem hallgatja naponta sokszor. Mit érdekli?
2023. szept. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
A Mofémre van garancia. Hívd fel őket, vagy írj a garanciális szerviznek a hibáról. Lehet, van rá ötletük, megoldásuk.
2023. szept. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%

#6 Miért beszélsz hülyeséget?

Mofém csapjaink vannak és egyik sem zajos.

2023. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nézd + a csapon lévő szűrőt nincs e tele rozsdával.
2023. szept. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%

8. Azért beszélek SZERINTED!! hülyeségeket mert Mofém junior evo xx tipusú csap van nálam és hallom! Azért még szerencse, hogy te nem hallod az én csaptelepem zaját. Nem kérem, hogy gyere el meghallgatni, mert ilyen bunko, neveletlen stilusu lényeket nem látnék szivesen a lakásomban!

9. A teljesen uj csaptelep felszerelése után azonnal hallhato volt! (Gondolod, hogy gyári rozsda????)

7. Megvásároltam egy terméket. Nem fogom a szemét gyártojánál, szervizénél

kuncsorogni, hogy ötleteljenek a sz-r megpatkolásán, ha egyáltalán hajlandok tenni valamit. Majd veszek egy jobb márkájut és lecserélem. Én is MOFÉM hivö voltam, de egyre több a sz-r termékük.

2023. szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!