Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit tegyek, ha kirándul a...

Mit tegyek, ha kirándul a konnektor?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kézzel ellen kéne fogni neki, de földeletlen csatlakozó esetén is kirándul, amit egy ujjal ki lehet húzni és ez a többi konnektornál nem jellemző. Állandóan probléma van belőle, mert nem akar a falban maradni. Próbáltam erősen meghúzni, forgattam, csavartam, sehogy sem akarja megtartani magát. Érdekes módon, ha nem húzom meg annyira, akkor jobban tartja magát, de olyankor meg a csavar áll lazán és ott lazul meg. A falban műanyag doboz van.

2023. szept. 28. 14:11
 1/9 mindentudó99 ***** válasza:
54%
Cseréld ki
2023. szept. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha a doboz hibátlan, megfelelő a mérete, akkor a konnektorban van valami hiba. Vegyél egy másikat. Nálunk is van ilyen küzdelmes, de ott kicsit torz a doboz, meg másfajta (nem körmös) rögzítéshez való.
2023. szept. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van tartalékban vadonatúj konnektor, próbáltam azt is, de ugyanúgy nem tartja meg magát a köröm. A doboz belső falán látszódik a köröm nyoma, hogy belemélyed, de nem pont ennek a bemélyedésnek kellene megakadályoznia a kirándulást? Új dobozt kéne vennem?
2023. szept. 28. 14:54
 4/9 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Az nagy munka. Valami műanyag flakonból vágsz két oldalra egy egy lapot és beragasztod. Szűjebb lessz a keresztmetszet jobban tart majd a feszítő. Oersze az áramot kapcsold le
2023. szept. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A doboz nem jól van a falba berakva .Ahogy szoritod a körmöket,szet nyonják a dobozt.POnt ott fogyott el gipsz,nincs ami a doboz oldalát kitámassza .
2023. szept. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha kirándul, akkor csomagolj neki szendvicset!
2023. szept. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Ez a kirándulás engem is megzavart. Azt hittem, hol itt, hol ott bukkan fel a lakásban a konnektor.
2023. szept. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Gipszeld be
2023. szept. 29. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyesmi jellegű konnektort kell venni, aminek a fém keretén vannak furatok, amikkel a falhoz lehet csavarozni.

2023. okt. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!