Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Udv. Szeretnem megjavitani a...

Udv. Szeretnem megjavitani a lidlis mini kompresszoromat. A tomlo ereszt. Hogy tudom leszedni a tomlot (kepek es reszletek alul)?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Igy van rogzitve a kompresszorhoz a cso. Nem latok rajta menetet vagy tipikus rogzitesi modot. Hogy tudom leszedni a regi tomlot? Az uj tomlo menetes. De tartok tole hogy nem lesz jo hozza. Elso korben szeretnem levenni a regit, hogy egyaltalan lassam milyen kell hozza.


nov. 12. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is simán menetes csak nincs lapolva nehogy megszakítsa valaki a menetet.
nov. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tunik menetesnek. Elforog de nem jon kifele. Illetve ellentetes iranyba forgatva sem szorul meg. Sajnos a manometer ragasztva van igy szetszedes utan sem lehetett benezni, hatha valami latszana belulrol a szetszedesevel kapcsolatban.
nov. 12. 22:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Simán vágd le vagy reszeld le azt a részt ami össze van nyomva.

Akkor már mutat valamit.

AZtán lehúzod a csövet és lehet az újat ugyan úgy vissza lehet tenni.

nov. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!